NASZE POKOJE

Dwa pokoje + dwa apartamenty

DOBRZE SIĘ WYŚPIJ

Przede wszystkim dobry sen! Na wygodnym łóżku, z dobrej jakości materacem, w gładkiej pościeli. Rano obudzi Cię śpiew ptaków, zapach pieczonego chleba lub świeżo parzonej kawy.

POKOJE I APARTAMENTY

Wybierz jeden z przestronnych z apartamentów lub przytulnych pokoi

APARTAMENT Z DUŻYM OKNEM I TARASEM

To największy pokój w naszej stodole, z największym oknem, w którego miejscu znajdował się wjazd dla wozów z sianem. Teraz jest z niego wyjście na taras. Z okna będziecie mieć widok na przedwojenne jabłkonki oraz łąki, na których czasem pasą się krowy, a czasem hasają sarny. W bonusie zachody słońca. Do pokoju z dużym oknem wstawiliśmy wielkie małżeńskie łoże 180x200 cm, a w części wypoczynkowej znajdziecie granatową sofę, stolik kawowy oraz małą lodówkę. Macie tu też otwarty stojak na ubrania, z wieszakami oraz niską komodę. Łazienka jest jasna, z oknem i przestronna.

POKÓJ SZARY

To przytulny pokój z minimalistycznym wystrojem w dominującym szarym kolorze, a uroku dodają mu widoczne stare belki konstrukcyjne oraz drewniana podłoga. Dobry sen zapewni Wam duże, wygodne łóżko małżeńskie 160×200 cm. Rzeczy osobiste możecie rozpakować do pojemnej komody z trzema szufladami, oczywiście szarej, a odpoczniecie w wygodnym fotelu uszaku. Do łazienki w szarym pokoju wybraliśmy spokojne szare kafle i wesołą, kolorową podłogę. Jest w niej otwarty prysznic.

POKÓJ Z DOBRĄ ENERGIĄ

W pokoju z dobrą energią, zwanym przez naszych gości koreańskim, znajdziecie komody przywiezione z Korei, z kolorowymi scenkami rodzajowymi, ciemną ścianę u wezgłowia łóżka, a na niej symboliczne zachodzące słońce. Przez okno dachowe można podziwiać gwiazdy, albo zasunąć roletę i zapaść w głęboki sen. Do spania macie tu duże łoże 180x200 cm, które na życzenie możemy rozsunąć i zrobić z niego dwa mniejsze, pojedyncze łóżka. W niebieskim fotelu uszaku wygodnie czyta się książki. Łazienka z otwartym prysznicem.

APARTAMENT Z TRZEMA OKNAMI

W apartamencie z trzema oknami są wysokie, skośne sufity, jest skrzypiąca podłoga ze starych desek modrzewiowych i widoczne belki. Czyli wszystko jak u babci na strychu, ale u babci na pewno nie było tak wygodnego łóżka. Wstawiliśmy tutaj nowoczesną sofę, stolik kawowy ze starego drewna ze statku, otwarty stojak na ubrania oraz komodę z szufladami. W łazience jest otwarty prysznic. Prosto z łóżka (160x200 cm) będziecie mieć widok na zalesione wzgórza, zielone wiosną i latem, kolorowe jesienią. Oczywiście przez trzy tytułowe okna.

CO TU ZNAJDZIESZ

Łóżka

Łóżka w stylu hotelowym, podwójne małżeńskie lub pojedyncze, w zależności od pokoju. Wszystkie łóżka posiadają bardzo wygodne, wysokie materace.

Łazienki

Przestronne łazienki z otwartą kabiną prysznicową i płaskim brodzikiem. W łazience na gości czekają ręczniki, mydło w płynie oraz suszarka do włosów.

Kawa i herbata

Znakomita kawa z ekspresu oraz herbaty są wliczone w cenę pokoju i dostępne przez całą dobę w salonie.

Widok

Apartamenty mają widok odpowiednio na lesiste wzgórza lub zieloną łąkę. Mniejsze pokoje posiadają okna dachowe z widokiem na podwórze lub stary sad.

Posiłki

Śniadania są wliczone w cenę pokoju, natomiast obiadokolację przygotujemy po uprzednim zamówieniu i wycenie.

Parking

Bezpłatny na terenie posesji

Czy to coś dla Ciebie?