Cennik

NASZ CENNIK

POKOJE I APARTAMENTY

Nasz dom gościnny to miejsce bardzo kameralne, pomyślane jako azyl dla osób dorosłych. Dysponujemy dwoma pokojami dwuosobowymi i dwoma większymi apartamentami, w tym jednym z prywatnym tarasem. Na raz możemy gościć najwyżej 8 osób. Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 doby. Podane ceny oraz minimalne okresy pobytu nie obowiązują w Święta, Sylwestra/Nowy Rok, długie weekendy oraz w sezonie wakacyjnym.

CENNIK 2021

Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 doby. Wakacje długie weekendy - min. 3 doby. Okresy świąteczne - ceny oraz długość pobytu ustalane indywidualnie.

410 zł

2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z dużym oknem i tarasem cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z DUŻYM OKNEM I TARASEM

310 zł

2 osoby/ze śniadaniem
Pokój szary cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

SZARY

360 zł

2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z trzema oknami cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z TRZEMA OKNAMI

310 zł

2 osoby ze śniadaniem
Pokój koreański cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

KOREAŃSKI

ŚNIADANIA, OBIADY I KOLACJE

w cenie

pokoju

Śniadania

Obfite śniadania, po których nikt nie wstanie od stołu głodny, podajemy na dużym stole jadalnianym. Jajka, pasztety, smarowidła, domowe wędliny, sery i przetwory, domowe pieczywo i lokalne miody do dzielenia się z innymi gośćmi. Diety eliminacyjne są dodatkowo płatne i dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu.

od 80 zł

zapytaj o dostępność

Inne posiłki

Zwykle dostępne w weekendy. Przy robieniu rezerwacji zapytaj o możliwość zarezerwowania obiadokolacji w terminie pobytu. Potrzebujemy kilku dni na zorganizowanie składników i przygotowanie czegoś specjalnego. Zamówienia na posiłki przyjmujemy dla przynajmniej dwóch osób.

Zapytaj!

Specjalne okazje

Menu na na specjalne okazje, np. kolacje świąteczne, noworoczne będzie będzie wyceniane indywidualnie.
Zajrzyj do naszej