NASZ CENNIK

POKOJE I APARTAMENTY

Nasz dom gościnny to miejsce bardzo kameralne, pomyślane jako azyl dla osób dorosłych. Dysponujemy dwoma mniejszymi pokojami dwuosobowymi i dwoma większymi apartamentami, w tym jednym z wyjściem na taras. Wszystkie pokoje przeznaczone są dla maksymalnie dwóch osób.

CENNIK

Ceny podane są za pokój/apartament za 1 noc. Minimalny pobyt to 2 noclegi. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Ceny oraz minimalne okresy pobytu mogą ulec zmianie w dni świąteczne, długie weekendy oraz wakacje/ferie.

510 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z dużym oknem i tarasem cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z DUŻYM OKNEM I TARASEM

380 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Pokój szary cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

SZARY

450 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z trzema oknami cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z TRZEMA OKNAMI

380 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Pokój koreański cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

KOREAŃSKI

ŚNIADANIA, OBIADY I KOLACJE

w cenie

noclegu

Śniadania

Obfite śniadania, po których nikt nie wstanie od stołu głodny, podajemy na dużym stole jadalnianym. Jajka od wiejskich kur, pasztety, smarowidła, domowe wędliny, sery i przetwory, domowe pieczywo i lokalne miody. Diety specjalne nie są dostępne.

zapytaj

o menu i cennik

Inne posiłki

Gotujemy w weekendy, a czasem również w inne dni. Przy robieniu rezerwacji poinformuj nas o chęci zjedzenia u nas kolacji. Potrzebujemy kilku dni na zorganizowanie składników i przygotowanie czegoś specjalnego.

wyślij nam

zapytanie

Specjalne okazje

Menu na na specjalne okazje, np. kolacje świąteczne, czy noworoczne będzie wyceniane indywidualnie. Specjalne kolacje urodzinowe imieninowych itp. można zamówić tylko przy rezerwacji wszystkich pokoi. Wycena zależeć będzie od menu.
Zajrzyj do naszej