Cennik

NASZ CENNIK

POKOJE I APARTAMENTY

Nasz dom gościnny to miejsce bardzo kameralne, pomyślane jako azyl dla osób dorosłych. Dysponujemy dwoma mniejszymi pokojami dwuosobowymi i dwoma większymi apartamentami, w tym jednym z prywatnym tarasem. Wszystkie pokoje przeznaczone są dla maksymalnie dwóch osób. Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 noclegi. Podane ceny oraz minimalne okresy pobytu mogą być inne w okresach świątecznych, w czasie długich weekendów czy w sezonie wakacyjnym.

CENNIK 2022

Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 noclegów przez cały rok oraz powyżej trzech noclegów w sezonie wakacyjnym. Okresy świąteczne i długie weekendy - ceny oraz długość pobytu ustalane indywidualnie.

od 450 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z dużym oknem i tarasem cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z DUŻYM OKNEM I TARASEM

od 340 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Pokój szary cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

SZARY

od 390 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z trzema oknami cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z TRZEMA OKNAMI

od 340 zł

1-2 osoby ze śniadaniem
Pokój koreański cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

KOREAŃSKI

ŚNIADANIA, OBIADY I KOLACJE

w cenie

noclegu

Śniadania

Obfite śniadania, po których nikt nie wstanie od stołu głodny, podajemy na dużym stole jadalnianym. Jajka, pasztety, smarowidła, domowe wędliny, sery i przetwory, domowe pieczywo i lokalne miody. Diety eliminacyjne nie są dostępne.

zapytaj

o menu i cennik

Inne posiłki

Gotujemy w weekendy, a czasem również w inne dni. Przy robieniu rezerwacji zapytaj o możliwość zarezerwowania obiadokolacji w terminie pobytu. Potrzebujemy kilku dni na zorganizowanie składników i przygotowanie czegoś specjalnego.

wyślij nam

zapytanie

Specjalne okazje

Menu na na specjalne okazje, np. kolacje świąteczne, noworoczne będzie będzie wyceniane indywidualnie.
Zajrzyj do naszej