Cennik

NASZ CENNIK

POKOJE I APARTAMENTY

Nasz dom gościnny to miejsce bardzo kameralne, pomyślane jako azyl dla osób dorosłych. Dysponujemy dwoma pokojami dwuosobowymi i dwoma większymi apartamentami, w tym jednym z prywatnym tarasem. Na raz możemy gościć najwyżej 8 osób. Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 doby. Podane ceny oraz minimalne okresy pobytu nie obowiązują w Święta, Sylwestra/Nowy Rok, długie weekendy oraz w sezonie wakacyjnym.

CENNIK 2021

Ceny podane są za pokój/apartament przy pobycie min. 2 doby. Wakacje długie weekendy - min. 3 doby. Okresy świąteczne - ceny oraz długość pobytu ustalane indywidualnie.

430 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z dużym oknem i tarasem cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z DUŻYM OKNEM I TARASEM

330 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Pokój szary cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

SZARY

380 zł

1-2 osoby/ze śniadaniem
Apartment z trzema oknami cennik Rajskie Jabłka

APARTAMENT

Z TRZEMA OKNAMI

330 zł

1-2 osoby ze śniadaniem
Pokój koreański cennik Rajskie Jabłka

POKÓJ

KOREAŃSKI

ŚNIADANIA, OBIADY I KOLACJE

w cenie

noclegu

Śniadania

Obfite śniadania, po których nikt nie wstanie od stołu głodny, podajemy na dużym stole jadalnianym. Jajka, pasztety, smarowidła, domowe wędliny, sery i przetwory, domowe pieczywo i lokalne miody. Diety eliminacyjne nie są dostępne.

od 90 zł

zapytaj o dostępność

Inne posiłki

Czasami gotujemy w weekendy. Przy robieniu rezerwacji zapytaj o możliwość zarezerwowania obiadokolacji w terminie pobytu. Potrzebujemy kilku dni na zorganizowanie składników i przygotowanie czegoś specjalnego. Zamówienia na posiłki przyjmujemy dla przynajmniej dwóch osób. Nie przygotowujemy diet eliminacyjnych.

Zapytaj!

Specjalne okazje

Menu na na specjalne okazje, np. kolacje świąteczne, noworoczne będzie będzie wyceniane indywidualnie.
Zajrzyj do naszej