RAJSKIE JABŁKA

AZYL DLA DOROSŁYCH

WAŻNE INFORMACJE

JESTEŚMY MIEJSCEM TYLKO DLA DOROSŁYCH (18+). MINIMALNA DŁUGOŚĆ POBYTU TO DWIE DOBY. DOBA POBYTOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 16:00, KOŃCZY O 11:00 DNIA NASTĘPNEGO. W NASZYM DOMU OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA. NIESTETY, ZE WZGLĘDU NA NASZE KOTY, NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT.

ADRES

Pławna Górna 143 59-623 Lubomierz

WSPÓŁRZĘDNE GPS

51º 2' 4.346" N 15º 33' 3.767" E

EMAIL

kontakt@rajskiejablka.pl

KONTAKT

W sprawie rezerwacji uprzejmie prosimy o kontakt pisemny, mailowy lub za pomocą załączonego formularza, ze względu na problemy z zasięgiem telefonicznym.

Wyślij wiadomość

Wypełnij załączony obok formularz i wyślij go do nas.

Napisz email

Na wiadomości postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Zobacz nasze

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak was znaleźć?
Pławna Górna to niewielka, ale długa wieś łańcuchowa leżąca pomiędzy Lwówkiem Śląskim, a Lubomierzem. Znajdziesz nas pod numerem 143, jadąc od strony Lubomierza po lewej stronie drogi, od strony Lwówka Śląskiego – po prawej.
Czym najlepiej dojechać ?
Samochodem. Nie ma do nas wygodnego dojazdu komunikacją publiczną. Auto przyda się również do zwiedzania okolicy, a jest tu wiele pięknych miejsc do zobaczenia.
Czy zjem u was śniadanie?
Tak! I to pyszne! Śniadania są wliczone w cenę pokoju.
Jestem na diecie wegańskiej/bez glutenu/bez laktozy itp. Co u was zjem?
Bardzo nam przykro, ale nie przygotowujemy diet specjalnych.
Co z obiadem lub kolacją?
Gotujemy dla gości w weekendy, a w wakacje i przy specjalnych okazjach również w inne dni. Przy robieniu rezerwacji daj nam znać, że chciałbyś u nas zjeść, a przed przyjazdem prześlemy Ci menu oraz cennik.
A większe imprezy?
Obecnie przyjmujemy tylko gości indywidualnych, a posiłki przygotowujemy dla osób, które wynajęły u nas pokój.
Co mogą tu robić dzieci?
Rajskie Jabłka zostały pomyślane jako dom-azyl tylko dla dorosłych gości. Chętnie polecimy inne miejsca w okolicy, lepiej przystosowane do goszczenia milusińskich.
Czy będę mieć dostęp do kuchni?
Niestety, nie ma u nas możliwości samodzielnego przygotowania posiłków, ani korzystania z kuchni. W kąciku kawowym w salonie można sobie zaparzyć kawę i herbatę, bez ograniczeń, przez całą dobę.