Regulamin

WARUNKI REZERWACJI

Potwierdzeniem rezerwacji jest przedpłata w wysokości 50% opłaty za cały pobyt lub 100% w przypadku bliskich terminów. Przelew można wykonać blikiem, numer telefonu prześlemy w wiadomości e-mail, po uprzednim  uzgodnieniu terminu przyjazdu, długości pobytu i innych szczegółów. Reszta należności regulowana jest do 7 dni roboczych przed przyjazdem. Na życzenie przesyłamy numer konta do tradycyjnego przelewu.

Jeżeli przedpłata nie zostanie uiszczona w ciągu 24 godzin rezerwacja przepada.

Jeśli pobyt zostanie odwołany do 30 dni kalendarzowych przed terminem przyjazdu, zwracamy przedpłatę, w innym przypadku przedpłata jest bezzwrotna.

W przypadku skrócenia pobytu, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Minimalna długość pobytu to dwa noclegi.

Dokonując rezerwacji Gość oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki.

REGULAMIN

Jesteśmy miejscem tylko dla osób dorosłych (18+).

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 i kończy o godzinie 11:00 dnia następnego. Jeśli będzie to możliwe, dostosujemy się do innych godzin, po wcześniejszym uzgodnieniu.

W naszym domu obowiązuje zakaz palenia.

Prosimy o zachowania ciszy nocnej między 22:00 a 6:00.

Śniadania podajemy o godzinie  9:00, a obiadokolacje o 18:00.

Goście mogą korzystać nieodpłatnie z miejsc parkingowych, niestrzeżonych.

Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju pieniądze i inne wartościowe rzeczy, a także za zniszczenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

Odpowiedzialność za następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałych na terenie naszej posesji bezpośrednio ponosi osoba poszkodowana lub jej opiekun prawny.

Ze względów bezpieczeństwa nie można w pokojach używać urządzeń elektrycznych nie będących elementem wyposażenia (grzałki elektryczne, żelazka, płyt grzejnych, kuchenek itp.).

Nie ma u nas możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków.

Ceniąc prywatność gości, nie wchodzimy do ich pokoi.

Ze względu na nasze koty nie przyjmujemy zwierząt.

WAŻNE INFORMACJE

Informujemy, że dla bezpieczeństwa gości, w Rajskich Jabłkach wszystkie części wspólne wewnątrz budynku (kuchnia, jadalnia i salon) oraz części zewnętrzne budynku (w tym oba tarasy) objęte są monitoringiem.

Nie ma u nas telewizorów, ani w pokojach gościnnych, ani w części wspólnej.

Dom stoi w pobliżu łąk i pól uprawnych. Po sąsiedzku czasem pasą się krowy i konie, czasem jeżdżą maszyny rolnicze.

Mieszkamy na miejscu, a razem z nami mieszkają dwa koty – wielka indywidualistka Lilu oraz bardzo towarzyski rudzielec Hektor.