NASZA KUCHNIA

Wysokiej jakości składniki, lokalni producenci, najlepsze wykonanie.

ZACZNIJ SMACZNIE DZIEŃ

W naszym domu gościnnym przygotujemy dla Ciebie pyszne śniadanie z najlepszych składników. Owoce, warzywa, miód oraz nabiał pozyskujemy z lokalnych gospodarstw, wędliny, sery i przetwory robimy sami lub z pomocą tutejszych gospodyń. Nad jakością wszystkich smakołyków na śniadaniowym stole stale czuwa Witek.

ŚNIADANIE

JAJECZNICA

Puszysta jajecznica na maśle, jajecznica z boczkiem, ze szczypiorkiem, a może z grzybami?

OMLET

Klasyczny omlet z serem i szynką, omlet z grzybami, omlet z ziołami, a może omlet na słodko?

OWOCE I WARZYWA

Pasty warzywne własnej roboty, sałatki i domowe przetwory.

WĘDLINY I PASZTETY

Własnego wyrobu lub od zaprzyjaźnionych gospodyń i gospodarzy.

PIECZYWO

Przywieziemy je z dobrej, lokalnej piekarni, od zaprzyjaźnionej gospodyni lub upieczemy sami.

COŚ SŁODKIEGO

Naleśniki, placuszki, racuchy. Dla łasuchów zrobimy też coś słodkiego.

INNE POSIŁKI

W weekendy oferujemy naszym gościom możliwość zamówienia wieczornej obiadokolacji. W czasie świąt, długich weekendów itp. rozszerzamy ofertę kolacyjną również na inne dni. O dostępności kolacji, menu oraz cenach informujemy zainteresowanych drogą mejlową. UWAGA! Prosimy o informację, czy jesteście zainteresowani kolacjami już przy robieniu rezerwacji lub najpóźniej na tydzień przed przyjazdem. Potrzebujemy trochę czasu, by zorganizować składniki i przygotować coś ekstra. Przepraszamy, jeśli w wybranym przez Was terminie przygotowanie kolacji nie będzie możliwe. Minimalna liczba osób, dla których można zamówić obiadokolację to 2 osoby.

INFORMACJA DLA OSÓB NA DIETACH SPECJALNYCH

W naszych rajskich śniadaniach znajdziecie: nabiał, jajka, lokalne wędliny, świeżo pieczony chleb, domowe dżemy oraz miód. *Ze względu na ograniczone możliwości, diety specjalne nie są u nas dostępne. *Jeśli nie jadasz mięsa, informujemy, że w naszych śniadaniach mięso jest jedynie dodatkiem.