NASZA KUCHNIA

Wysokiej jakości składniki, lokalni producenci, najlepsze wykonanie.

ZACZNIJ SMACZNIE DZIEŃ

W naszym domu gościnnym przygotujemy dla Ciebie pyszne śniadanie z najlepszych składników. Owoce, warzywa, miód oraz nabiał pozyskujemy z lokalnych gospodarstw, wędliny, sery i przetwory robimy sami lub z pomocą tutejszych gospodyń. Nad jakością wszystkich smakołyków na śniadaniowym stole stale czuwa Witek.

ŚNIADANIE

JAJECZNICA

Puszysta jajecznica na maśle, jajecznica z boczkiem, ze szczypiorkiem, a może z grzybami?

OMLET

Klasyczny omlet z serem i szynką, omlet z grzybami, omlet z ziołami, a może omlet na słodko?

OWOCE I WARZYWA

Pasty warzywne własnej roboty, sałatki i domowe przetwory.

WĘDLINY I PASZTETY

Własnego wyrobu lub od zaprzyjaźnionych gospodyń i gospodarzy.

PIECZYWO

Przywieziemy je z dobrej, lokalnej piekarni, od zaprzyjaźnionej gospodyni lub upieczemy sami.

COŚ SŁODKIEGO

Naleśniki, placuszki, racuchy. Dla łasuchów zrobimy też coś słodkiego.

OBIADY I KOLACJE

W tej chwili nie przygotowujemy obiadów, natomiast na weekend (zwykle w soboty) oraz przy okazji świąt można u nas zamówić wieczorną obiadokolację, podawaną na ciepło, składającą się z trzech dań: zupy lub przystawki, dania głównego i deseru. Nasze kolacje to zawsze niespodzianki! UWAGA! Witek potrzebuje trochę czasu, by zorganizować składniki i przygotować coś specjalnego, więc zamówienia trzeba robić z wyprzedzeniem min. 5 dni. Przepraszamy, jeśli w wybranym przez Was terminie przygotowanie kolacji nie będzie możliwe. Nie przyjmujemy zamówień na obiadokolacje w dniu przyjazdu gości. Minimalna liczba osób, dla których można zamówić obiadokolację to 2 osoby.

RÓŻNE DIETY

W NASZYCH RAJSKICH ŚNIADANIACH, WLICZONYCH W CENĘ POBYTU, ZNAJDZIECIE NABIAŁ, JAJKA, LOKALNE WĘDLINY, ŚWIEŻO PIECZONY CHLEB, DOMOWE DŻEMY ORAZ MIÓD. DIETY ELIMINACYJNE SĄ ODDZIELNIE WYCENIANE I MOGĄ BYĆ DOSTĘPNE PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU (MINIMUM 7 DNI PRZED PRZYJAZDEM). DOTYCZY TO ŚNIADAŃ. OBIADOKOLACJE NIE SĄ DOSTĘPNE W WERSJACH DIETETYCZNYCH.